Skip to content

Zabezpečovací systémy

Moderní zabezpečovací systém ochrání Váš majetek

AX PRO - NOVÝ BEZDRÁTOVÝ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM

Představení poplachového zabezpečovacího systému AX PRO

Hlavním řídícím prvkem systému AX PRO je bezdrátová ústředna, ke které lze připojit širokou řadu vnitřních a venkovních detektorů spolu s všestrannými periferiemi včetně sirén, opakovačů nebo zařízení pro automatizaci domácnosti, jako jsou relé nebo chytré zásuvky. Díky tomu je možné tento systém přizpůsobit mnoha scénářům.

AX PRO je revoluční jak v technologii, tak v designu – všechny produkty v nabídce lze přidat podle potřeby a lze je flexibilně propojit s dalšími zařízeními od společnosti Hikvision. Každý z nich se snadno instaluje a poskytuje vynikající výkon.

Komplexní moderní systém bezdrátového zabezpečení

Samotný HUB AX PRO je vybaven duálním RF (vysokofrekvenčním) čipem, který podporuje dva typy bezdrátových komunikačních protokolů (Tri-X a Cam-X), Vysokou úroveň ochrany této bezdrátové sběrnice zajišťuje její pokročilé šifrování standardem AES-128. Toto technologie blokuje rušení napříč kanály a současně umožňuje vysokou rychlost a spolehlivý a bezpečný přenos poplachových zpráv a videosekvencí z jednotlivých periferií. K bezdrátové ústředně je možné připojit až 96 bezdrátových periferií a celý systém je možné rozdělit až na 32 samostatných bloků (podsystémů).

Rozsáhlá nabídka bezdrátových bezpečnostních detektorů a bezdrátových zařízení

Vedle řídícího HUBu je k dispozici rozsáhlá nabídka různých detektorů a senzorů, které zajišťují různé druhy objektové bezpečnosti popř. domácí automatizace. V nabídce nechybí prostorové detektory PIR (infrapasivní detektor), kombinované prostorové detektory PIR+MW (infrapasivní detektor s mikrovlným detektorem), PIR+GB (infrapasivní detektor s detektorem tříštění skla), dveřní a okenní magnetické kontakty, detektor tříštění skla, kouřový detektor, otřesový detektor nebo detektor úniku vody atd.

V nabídce je také bezdrátový infrapasivní detektor PIRCAM, který detekuje pohyb narušitele pomocí infračervených paprsků v dosahu 12 metrů a k tomu nahrává poplachovou videosekvenci pomocí vestavěné IP kamery. S detektorem PIRCAM může snadno ověřit poplachovou informaci tím, že obdrží do mobilní aplikace i videosekvenci s narušením daného prostoru. Detektor PIRCAM je také vybaven LED přísvitem pro pořízení kvalitních snímků resp. videosekvencí i při absolutní tmě.

Kompatibilita aplikací

Koncový uživatel bude moci systém AX PRO ovládat pomocí mobilní App Hik-connect, kterou navíc může využít i pro správu ostatních bezpečnostních zařízení Hikvision jake je kamerový systém, videotelefon nebo vstupní čtečka. Tato aplikace posílá uživatelům hlasová nebo textová upozornění včetně videosekvencí. Zároveň se uživatel má možnost kdykoli podívat na aktuální stav jednotlivých komponentů zabezpečovacího systému AX PRO jako je stav baterie, síla signálu,atd. Systém AX PRO je zároveň podporován v aplikaci Hik-ProConnect, která umožňuje instalační firmě (servisnímu technikovi) poskytnout maximální technickou pomoc se vzdálenou konfigurací systému a umožní jim nabízet cloudová bezpečnostní řešení a služby s plnou autorizací koncového zákazníka tak, aby nemohlo dojít ke zneužití vzájemné důvěry ve vztahu – koncový uživatel – servisní technik.